IZO školy: 102066787

tel: +420 495 540 521
email: skola@zsjirasek.cz
ID datové stránky: ggkmdrp

Ve středu 19. 4. jsme se zúčastnili tradiční soutěže ve velmi oblíbené vybíjené. Žáci soutěžili v kategorii II. open ve Sportovní hale v Třebši. Tohoto turnaje se účastní ve srovnání s ostatními sporty nejvíce družstev z hradeckého okrsku, konkurence je tedy opravdu veliká. Naši žáci předvedli pěkný výkon, který skončil nepostupovým druhým místem ve skupině, do finále se tedy nepodívali. Doplatili na pomalejší rozjezd, ale postupně se rozehráli a nejnapínavějším byl zápas, který vyhráli až v druhém prodloužení na náhlou smrt.

Za reprezentaci školy děkujeme žákům pátých ročníků K. Vitoušové, M. Sochorovi, O. Stojanovi a M. Vojčovi z 5.A, V. Bednářovi, K. Hronovi, L. Jakubské, Š. Novotnému, P. Půčkovi, T. Strnadovi, R. Šplíchalovi a Š. Vondráčkovi z 5.B.