Adam Jedlička a Matěj Novák: "Naše třída je hlasitá, takže je s námi sranda. Možná někdy jsme nejhorší třída."
Jan Pardus a Antonín Mádle: "Naše třída je o přestávkách velice hlučná (to nevadí). I přesto jsme tu všichni kamarádi."
Nur Hamad: "Naše třída je dobrá(asi) a je tady legrace díky paní asistentce. Může tady být hluk, ale jinak, když spolupracujeme, tak to je dobrý."