Základní škola a Mateřská škola
Jiráskovo náměstí 1166
500 02 Hradec Králové

Loc: 50°12'20.906"N
        15°48'39.17"E

IČO: 62694774

tel: +420 495 540 521
email: skola@zsjirasek.cz
ID datové stránky: ggkmdrp      

Naše škola už dlouhou dobu v rámci prevence podporuje spolupráci mladších a starších spolužáků. Všechny akce pomáhají vytvářet bezpečné prostředí mezi dětmi, posilují komunikaci a v neposlední řadě rozvíjí smysl pro zodpovědnost a respekt.

V druhém pololetí letošního školního roku pracujeme na akci, kdy žáci z vyšších ročníků předávají v rámci projektu školní družiny své zkušenosti v oblasti zájmových činností. Na naší škole máme hodně žáků, kteří se účastní různých soutěží a závodů nejen v rámci České republiky, ale i Evropy.

Jako první nás uvedla do světa tance Lucka Hakenová, která slaví se svým tanečním týmem úspěchy v Evropě. Její tancování a povídání se dětem moc líbilo a Lucka slíbila, že si s dětmi přijde zatancovat na konci školního roku ještě jednou😊

Včerejší odpoledne bylo ve znamení japonského sportu – karate. Petr Šplíchal a Adina Matoulková se s dětmi podělili o zkušenosti ze závodů a z reprezentace České republiky v Holandsku, kde Adina vybojovala 3. místo. V rámci besedy a ukázek se děti dozvěděly,  proč vlastně tento sport vznikl a jaké vybavení je potřeba. Na závěr si všichni mohli zacvičit a vyzkoušet některé obranné techniky.

 

P1060394 400 FOTO

Nahoru